Про "Південь тут!" від Crazy Lazy

Південь Тут!

Коли мені було 17, я римував на матюки і дієслівні інфінітиви, з відкритим ротом слухав нафаршировані крутими римами-метафорами «Метри Дрота» і «Гострослови». А зараз такий самий хлопчина, як я 5-6 років тому, з другого кінця країни розкладає рими по тактах так, як Ольга Герасимюк розставляла сльозливі сцени в «Без табу».

Детальніше...

Про "Проект Зворотній Відлік"

Проект Зворотній Відлік
Sirius MC - один з тих знакових, унікальних МС, яких так мало на теренах сучасної україномовної реп-сцени. Родом з одного з центрів західноукраїнського хіпа-хопу, міста Калуша, вперше дав про себе знати в далекому 2010му потужним на той час альбомом "Дві сторони свідомості" і участю в франківському угрупуванні "The Foundation" (там ше гурт Mad Cypha був, хтось ше це пам'ятає?). Пройшло 4 роки, Сіріус тепер вже львівський МС, представник бригади "322" дає нам посмакувати своїм новим творінням, альбомом "Проект Зворотній Відлік". Тож - поговоримо.

Детальніше...

PIVNICH,"Голодний": апетитно.

обкладинка 

Ну ось, почалось. Ще одне хіп-хопове літо дало старт з дуже смачного релізу від хлопців з угрупування PIVNICH (учасники Шановного Панства і VRC, хто пам'ятає). Пропонуємо вам свіжоспечені враження від ще теплого релізу, з пекарні "PUNDAH Records", що в Києві.

Детальніше...

Місто 44: зі Сміли в нікуди

 

обкладинка

Таке екстравагантне явище, як український реп, переживає зараз доволі цікавий період свого становлення. Висунувши голови з своїх затишних підвалів, хлопці починають "лапати звізду", як це прийнято казати в народі. Себто певна кількість лайків, репостів і підписників в "офіціальній спільноті імені мене" здається певним екземплярам достатньо вагомою причиною, щоб ставитись зверхньо до інших людей, їх поглядів і їх творчості. Також з'являються перші конвульсивні спроби з ще майженеіснуючого мистецтва зліпити таку собі реп-індустрію - конвеєром штампувати треки, інструментали, ловити свої порції лайків і репостів від фанатів і самозадоволено чекати на запрошення на концерти і спонсорство. Ці хтиві бажання породжують все частіші міжусобиці в різних великих конгломератах виконавців (в народі - тусах), як наприклад броунівський рух учасників Аромотерапії. Ці каналізаційні породження, в свою чергу, створюють перші інтернет-ресурси "чорного піару", де невідомий автор намагається ефектно продемонструвати голодним на кров читачам всі брудні від полюцій труси наших виконавців (згадуються девяності і сімейні перегляди "Санта-Барбари"). Всім відомий приклад такого ресурсу - паблік в "Вконтакті" - "VIDVERTO". ПідБіт теж вирішив йти в ногу з модними тенденціями і собі спробувати продемонструвати диванну експертність в кондитерському ремеслі. А під мікроскоп ми вирішили ввіпхати свіжий реліз від гурту "Місто 44" з м. Сміла - "нізвідки в нікуди".

Детальніше...

Про "ШАблю" Нємого

НЕМОЙ обкладинка

Нємой - яскравий приклад того, що не качом єдиним харчується український реп-слухач. Більше двох років тому нікому невідомий хлопець з Кузнєцовська Олексій раптово закидує в інтернет міні-альбомчик, ЕР під назвою "Кіно у вікні". Мене попросили викласти цей альбом на один з порталів, а я ще довго сумнівався (не слухаючи, каюсь), бо не вірив, що в Кузнєцовську може бути реп. Але все ж заставив себе, ввімкнув...і мені зірвало дах. Чи не вперше в українському репі мені зірвало дах від текстової,  змістової нагрузки.

Детальніше...

Кілька слів про "Безлад"

Глава 94

Вже більше тижня перший повноцінний альбом Глави 94 - "Безлад" гуляє мережею. На нашу думку це - один з найяскравіших релізів як мінімум першого півріччя в українському хіп-хопі. Тому він вартує того, щоб про нього було сказано кілька слів. Своїми думками поділилися Dock One і Мамонт:

Детальніше...

ЛІРА - Почерк [рецензія]

Альбом "Почерк" івано-франківського гурту Л.I.P.A. по часових рамках встиг записати себе в музичну хронографію 2012 року. Більше 5 разів я прослухав усю збірку, перш ніж братися за написання рецензії. Тому хочу надати вам короткий аналіз каліграфічних навиків молодого реп покоління із прикарпатського регіону.

Ліра - Почерк

Детальніше...

"Крутиться" - добро з кулаками

Кеб крутиться

Почну з того, що це всього-навсього моя особиста думка, і я маю право на неї. На цей раз я такі імєю вам сказать пару рядків за реліз одного з підбітівіців. «Качай коробкою», тут Кеб і його альбом «Крутиться». Я не буду говорити про техніку, рими чи ще щось. Я про ті емоції, які у мене викликав реліз.

Детальніше...

Про автентичні будні

Наші будні

Почну з того, що я ні в якому разі не претендую на те, щоб мої рядки стали істиною останньої інстанції. Ця статейка - всього-навсього набір суб'єктивних думок щодо, так чи інакше, вартої уваги роботи пацанів з лейблу Аромотерапія під назвою "Наші будні".

Детальніше...

В режимі Аромотерапія...

В режимі запис альбом

Мій Соні Еріксон Волкмен почав закисати під великою кількістю затертої, заїждженої музики, йому захотілось чогось новенького. І я вирішив підкоритись його бажанням - тим більше, що якраз випала нагода розрухати навушники і вуха давноочікуваним, цікавим матеріальчиком прямо з печі.

Детальніше...