#СУБКУЛЬТУРА №9 : Дядя Вова

Дядя Вова В дев'ятому випуску перекинулись кількома словами з волинським молодим виконавцем, який, проте, дуже швидко знайшов свого шанувальника через свіжий підхід до репу, - Дядьою Вовою!
А також ексклюзивно, першими послухаємо зовсім свіжий трек з майбутнього релізу - в кінці розмови!

- Давай зразу до діла: Чому варто чекати твій мікстейп "Червень. Вдома". Заінтригуй нас!
- По перше, це мій перший реліз, хоч робота не велика, але тим людям, які слухають те, що я роблю має сподобатись. Цей мікстейп не для того, шоб на ньому заробити бабки, чи вистрілити за рахунок іменитих артистів, просто я писав те, що мені лізло в голову протягом червня.
 
- Чим ще порадуєш слухача, окрім релізу? Можливо, якісь відео в підтримку, живі презентації?
- Відеороботи не виключаю, але й не буду обіцяти, що вони будуть. На рахунок презентації...теж не впевнений, були люди, які пропонували мені оргаізувати її, але ще точно нічого не відомо. Зараз лишилось записати аутро до мікстейпу, і тоді мій братан почне зводити його, тоді можна буде говорити на рахунок вищесказаного більш детально.
 
- Кого ще можна буде почути на релізі? Взагалі, кого б ти міг порадити з україномовних виконавців людині, яка хоче освіжити свій плейлист хорошим репом?
- Нікого, крім мене на релізі не буде, він вийде як суто сольна робота. Ох, не люблю я виступати радником в цьому питанні, тимбільше я думаю, що мої настпні слова очевидні, якщо люди знають мою точку зору :) Давай я краще передам привіт людям, чиє музло я з задоволенням слухаю, а читач сам вирішить, кого обирати. Отже, салюти летять моїм пацикам: Крейзі Лейзі, Грубий, Денні Дельта, Десятий, Двуликий, Шум, Воррік, Максі Кренк (Боже, аби когось не забути)...моєму братішці, Ромі Майку, Фреш, Ціна Ритму, Сані С4, думаю поки досить.
 
- Як там поживає хіп-хоповий Луцьк? Хто зараз у вас там "править балом"? - Ну, щоб не ви*обуватись і не сказати "Я" ( :р ) хочу сказати шо для мене погоду в Луцьку роблять мої, не побоюсь цього слова, друзі. Це Десятий, Двуликий (тільки от пацикам треба стріляти частіше) також салют старій школі Сані Чіпсету.
 
- Чи вважаєш ти проблемою те, що наші виконавці часто використовують чужі інструментали, видаючи їх за свої? Чи важлива інструментальна оригінальність?
-Якщо брати до уваги те, що я сам частенько беру до свого арсеналу чужі біти, і ніколи цього не приховував, то не мені судити чи розбирати цю, так би мовити, проблему...хоча, на релізі будуть і авторські біти доволі іменитих, якщо не в Україні, то на американських сайтах точно, біторобів. Але я вважаю, що якшо ти береш чужий біт, то ти не маєш права називати роботу, в якій ти його використав, альбомом.

 
- "Актуальний саунд" - як ти розумієш цей термін?
- Актуальним може бути будь-що. Може бути таке лайно, як "Лабутени" і в цьому роді, яке вийде з моди через кілька місяців. А може бути вічно актуальним музика Шопена, Чайковського, Баха, і так далі. Тут я не візьмусь казати точно за всіх. Говорячи про реп, для мене актуально те, що нове, не все, звичайно, але навіть Джей Зі казав, що треба рухатись в ногу з часом. З іншої сторони, якщо людина слухає будь-який продукт, значить це вже актуально, тут кожен вирішує сам за себе.
 
- Як думаєш, українському реп-виконавцю варто зараз думати і працювати, окрім всього іншого, над такими поняттями як образ, імідж? Чому?
- Без сумнву, адже кожен репер є артистом, а в артиста повинен бути, якщо не імідж, виструганий спеціально, то образ, який він представляє точно. Якщо артист вміє себе правильно подати, він може все інше. Але якщо ти корчиш з себе гангстера в кожному треці, хоча сам не є таким, то це вже зашквар, ти маєш відповідати образу, який ти представляєш людям.
 
- Сьогодні презентуємо твій свіжий трек з майбутнього релізу! Розкажи щось про цю композицію.
Цей трек я написав за 40 хвилин, в мене часто так буває, накрило, і все, понеслось. Як і кожен трек він несе в собі певну енергетику, не скажу зміст, а енергетику, адже моя позиція - люди слухають музику щоб прийняти в себе той настрій, який вона несе. Ти можеш не передати текстом те, що хочеш, а енергетику передати ти зобов'язаний.

 
- Ну і на останок - традиційні поради і побажання українській хіп-хоп спільноті.
Думайте ширше, прислухайтесь до порад, які вам здаються корисними, не ведіться на срач, який на вас спрямовуяться, і найважливіше - будьте людьми.-----
Інтерв'ю підготував МамонТ.
Обкладинка рубрики #СУБКУЛЬТУРА - ZXD дизайн