#СУБКУЛЬТУРА №9 : Дядя Вова

Дядя Вова В дев'ятому випуску перекинулись кількома словами з волинським молодим виконавцем, який, проте, дуже швидко знайшов свого шанувальника через свіжий підхід до репу, - Дядьою Вовою!
А також ексклюзивно, першими послухаємо зовсім свіжий трек з майбутнього релізу - в кінці розмови!

Детальніше...

Write comment (0 Comments)

#СУБКУЛЬТУРА №8: Sonnium

SonniumЦього разу ми вирішили трішки проексперементувати, відійшовши від класичного подання #СУБКУЛЬТУРИ. Сьогодні ми подаємо рубрику як стенограму живої розмови, яка відбулась на "Святі музики у Львові"Sonnium (Дивний Сонні, Дивун Сонні) - молодий виконавець з передмістя Львова. Слухачі ПідБіту знайомі з його творчістю, проте дуже мало людей знає, як він виглядає, ще менше людей бачило його виступи, і лиш одиниці знають його ім'я. Нам вдалось побачити і дізнатись все!

Детальніше...

Write comment (0 Comments)

#СУБКУЛЬТУРА №7: Альона Al.kaida

Альона Al.kaidaВперше в нашій рубриці, і , надіємось, не в останнє, до нас на розмову завітала дівчина. Київська виконавиця, що зовсім недавно презентувала свій дебютний україномовний альбом "Плюс на мінус дає плюс", Альона Al.kaida. Більш детально розповісти про себе попросимо саму Олену.

Детальніше...

Write comment (3 Comments)

#СУБКУЛЬТУРА №6: Лірик (ЛІРА, NICE Rec.)

ЛірикЧерговий наш гість - знову представник міста Івано-Франківськ. Лірик, учасник гурту "ЛІРА", один з очільників студії NICE Rec. (що отримала на Pidbit Awards премію "Краща студія звукозапису"), організатор батлів Nice Battle i Nice Beat Battle, а також серії тусовок Nice Kick-Up. Словом, людина-хіп-хоп!

Детальніше...

Write comment (0 Comments)

#СУБКУЛЬТУРА №5: Grybuu (MALAVITA)

Грубий Сьогодні ми поспілкуємось з представником нової школи франківського хіп-хопу (а ми впевнені, що реп, зроблений там сміло можна відділяти в окремий розділ української хіп-хоп сцени, дуже потужний і різноманітний розділ) Грубим, учасником досить нової, проте багатообіцяючої формації "Malavita".

Детальніше...

Write comment (0 Comments)

#СУБКУЛЬТУРА №2: Oh'shitsky (ЦЕНТРА)

Oh'shitsky Учасник другого випуску #СУБКУЛЬТУРИ - Oh'shitsky. На реп-мапі України герой сьогоднішньої статті базується на Черкащині і являє собою 1/6 об'єднання "ЦЕНТРА". Фіналіст Nice Battle, відомий всім також як Дронімо.

Детальніше...

Write comment (2 Comments)

#СУБКУЛЬТУРА №1 : DJ Chainbro (Глава 94)

DJ Chainbro Презентуємо вашій увазі перше інтерв'ю з циклу статей #СУБКУЛЬТУРА, в яких спробуємо відкрити для слухачів нові, свіжі, мало кому відомі імена, які роблять не малий вклад в розвиток україномовної реп-сцени. Сьогодні з нами - представник міста Львова і гурту Глава 94 - DJ Chainbro.

Детальніше...

Write comment (0 Comments)

Олдскульний ніндзя: "Ми не можемо подобатися всім"

Олдскульний ніндзя Зовсім недавно в одному із львівських закладів відбувся виступ дівчини-репера із Дніпропетровська. Користуючися нагодою, ми поспілкувалися та дізналися чим дихає, над чим міркує та які задуми на майбутнє має Настя.

Детальніше...

Write comment (3 Comments)